| DIVERGENT a întrebat:

Este adevarat ca de la 1 ianuarie 2014, toate intrebarile date cu anonim de pe ask.fm vor fi afisate? Adica la ce se refera, ca nu se vor mai putea pune intrebari cu anonim sau ca vor arata toti anonimii care au pus intrebari?

Răspuns Câştigător
| CoL00SaL a răspuns:

Nu cred, vor ramane acolo...

7 răspunsuri:
| EzioAuditoreDaFirenze a răspuns:

Daca eu nu am cont facut si postez cu anonim cum imi vor arata numele?

| Danzell a răspuns (pentru EzioAuditoreDaFirenze):

Pai nu o sa mai poti posta probabil. o sa trebuiasca sa iti faci cont

| Danzell a răspuns:

Adica nu vei mai putea pune intrebari fara sa ti se afiseze numele
gen:
Anonim: Ce fac aici?
vor fi afisate asa:
BeatriceDivergent: Ce fac aici?

| Kriss96 a răspuns:

Nu va mai aparea anonim. O sa-ti apara numele. Probabil o sa scoata anonimul definitiv.

| DIVERGENT explică (pentru Kriss96):

Dar intrebarile deja puse nu le vor arata, nu? straight face

| Kriss96 a răspuns (pentru DIVERGENT):

Asta nu stiu. Corect ar fi sa nu le arate.

| DIVERGENT explică (pentru Kriss96):

Asa este.