| Miley_2322 a întrebat:

este al doilea cont pe care il pierd pe TPU si imi bag adresa si parola bine i-am dat si copy, paste si tot nu merge ce sa fac?

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ce exact nu iti merge? Intrebarea ai reusit s-o postezi, deci esti logat/a. Ce exact nu functioneaza?

NOname
| NOname a răspuns:

Vad, ca nu-mi raspunzi. In caz daca nu reusesti sa postezi raspunsurile, cum nu reuseam si eu acum cateva zile, aici vei gasi solutia: http://www.tpu.ro/......cu-multe/. Succes si numai bine!