| theforceofgood a întrebat:

Este cineva care să nu utilizeze rețelele de socializare Facebook şi Instagram?

Răspuns Câştigător
| Ineys a răspuns:

Am cont pe Facebook, dar intru din joi in paste si doar pe Messenger cand am nevoie sa vorbesc cu cineva.

Cont de Instagram nu am.

Nu vad ce e asa wow la ele. Daca sunt folosite doar pentru a comunica cu prietenii/familia, e ok. Dar nu sa stai toata ziua pe ele.

8 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Da, bunica mea.

| anonimg a răspuns:

Nu am Facebook si nici Instagram. Folosesc whatsapp.

| Hammurabi a răspuns:

Da. Eu.
Nu folosesc nici un fel de rețea de socializare.
Nici Facebook, nici Instagram, nimic.

| aXy99 a răspuns:

Site-uri sociale, nu de socializare.

Da, sunt destui oameni. Tata spre exemplu.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Crede-ma ca sunt destui, ca smecherii asta de la SRI doar ne asculta telefoanele si ne urmareste activitatea pe net, totusi e mai bine cand nu te stie nimeni crede-ma sunt oameni nesimtiti si pe Facebook si pe Instagram ca doar m-am certat cu ei si de aia le-am sters ca m-am saturat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O colega de-a mea. Nu o lasa parintii.

| Demidol a răspuns:

Nu ma pasioneaza instagramul si nici nu l-am incercat.
Folosesc puuutin Facebook. Mi-am facut cont de nevoie.

| Mandeliu a răspuns:

Facebook nu prea folosesc. Desi il am, am vrut de mai multe ori sa imi sterg contul, dar il tin de nevoie si poate il mai deschid cand e ziua cuiva sa ii scriu o urare. Insa Instagram chiar folosesc, taie din genul ala de postari cliseice pe care le gasesti pe Facebook. Multi dintre noi presupun ca isi tin Facebook-ul doar din nevoie, nu ca l-ar si folosi.