| YumiSukinanda a întrebat:

Este la disney channel o reclama care zice ca este ceva de facut parul cret da facut suvite de ondulat etc.as vrea sa stiu daca se gaseste in romania cat costa si cum se cheama. funda! urgent!

3 răspunsuri:
| YumiSukinanda explică:

Este pe disney channel la o reclama pentru copii e ceva pentru copii: faci culori suvite, par cret, ondulat etc.e pentru copii va rog funda!

| georgiana999 a răspuns:

Se gasesc in Romania la carrefour cele mai multe sunt de la marca hanna montana (sunt super si alea)