| anonim_4396 a întrebat:

Este pacat se faci baie de Craciun?

19 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

E pacat de moarte. Ti se va taia capul ala sec indoctrinat de preoti! Funda?batting eyelashes

| Antonia981 a răspuns (pentru Esperança):

Nu...n-ai funda.ce zici de asta? :*

| VladimirPutin a răspuns:

Crăciun=Rahat

| Dumnezău a răspuns:

Da,e pacat si sa stai in pat de Craciun.Trebuie sa te duci la Biserica, satanista ce esti tu! Huaaaa!

| Antonia981 a răspuns (pentru Dumnezău):

Ai minte? o.O

| Dumnezău a răspuns (pentru Antonia981):

Bianca draga, cunosti intelesul cuvantului ''sarcasm''? thinking

| Antonia981 a răspuns (pentru Dumnezău):

Da.il cunosc dc intrebi? happy

| Outspoken2 a răspuns:

Da este pacat.Eu asa stiu, inclusiv ai mei.Desigur te poti spala pe maini fata.Dar sa faci baie nu, nici rufele nu se spala.Nici in ziua de aste nu se face baie.
Sarbatori fericite si multa sanatate tie si familiei tale!happy

| Irenexd a răspuns:

Bianca nu-i asculta pe astia care zic ca nu e pacat ca ei nu stiu ce inseamna Craciunul! De Craciun este pacat sa te speli deoarece este Duminica si in primul rand este Nasterea Domnului! Dar in celelalte zile poti sa te speli doar duminica NU! Succes!
Pa, pa

| PredatoR a răspuns (pentru Irenexd):

Si daca e duminica si e nasterea Domnului unde scrie ca nu trebuie sa faci o baie? ce legatura are spalatul cu credinta?

| IzabellaLoredana a răspuns:

Nu draga mea!
Trebuie sa fim curati si de Craciun.Nu are legatura.
O zi buna.

| Dinuuu a răspuns:

Vai o sa te pedepseasca dumnezeu! O sa ramai fata mare daca faci baie de Craciun!

| Antonia981 a răspuns (pentru Dinuuu):

Frate esti nebun.

| maria4567 a răspuns:

Nu de ce sa fie pacat bianca eu am facut si nu am patit nimic

| roby50931 a răspuns (pentru maria4567):

Bună! Îmi poți spune, te rog, cum ți-a mers în ăștia 10 ani?

| SaveTheNature a răspuns:

Nu e pacathappy stai linistita:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

NU nicidecum!

| Andruțăă00 a răspuns:

Este pacat, Bianca. Este pacat deoarece este Sfanta Duminica si este Craciunul.

| andreeadragalasa63 a răspuns:

Nu e pacat,ci chiar normal. Pacatele sunt altele :sa vorbesti urat, sa te certi, sa nu te duci la biserica ect.
sper ca te-am ajutat!