| anonim_4396 a întrebat:

Este pe Radio Zu o melodie, unde la refren canta,, Superstar"... Daca stiti, cum se numeste melodia?

Răspuns Câştigător
| ღBrunette a răspuns:

Hey! Nu prea ascult Radio Zu, dar e posibil să te referi la această melodie: Julian M. feat. Veronika - Superstars. Sper că am nimerit-o. :d Pupici!

13 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Tzau
E posibil sa fie aceasta: Jamelia-Superstar (nu ai specificat daca canta o femeia sau un barbat)
http://www.youtube.com/watch?v=Nbx0rY5uRKw
Sper ca ti-am fost de folos.O seara placuta :)

| BiuL a răspuns:

Da-ne mai multe detalii, versuri

| Titanos a răspuns:

Ce crezi ca suntem? Mama Omida!
Incearca Jamelia-Superstar.

| lorrena97 a răspuns:

Jamelia-Superstar

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Canta o femeie...Si nu este melodia cantata de Jamelia

| MeimeiPinguinu a răspuns (pentru anonim_4396):

Hmm,ai gasit-o pana la urma?happy

| anonim_4396 explică (pentru MeimeiPinguinu):

Nu...nu am gasit-o...Dar continui sa ascult radio zu.trebuie sa vad cum se cheamalaughing

| MeimeiPinguinu a răspuns (pentru anonim_4396):

Sau cel mai bine daca nu va spune cum se numeste este sa retii sau sa scrii pe o foaie cateva versuri, sau o parte din refren. Apoi o scrii pe google si iti va da ceva happy

| Bz_Kuzza_1995 a răspuns:

Julian M and Veronika - Superstars asta e melodia care se asculta la radio zu.

| Iodiiiii a răspuns:

Julian M. feat. Veronika - Superstars. funditaaa :oo33?