| anamariiiaa3 a întrebat:

Este prea frig la 24°C sa faci plaja? Apa marii este prea rece?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pentru plaja este cam rece, depinde totusi si de temperatura din ziua precedenta pentru ca apa marii nu se raceste asa usor la o trecere brusca de temperatura. Oricum, daca ti se pare prea rece, ai putea merge la o piscina sau un aqua parca.

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Cam da, trebuie sa fie minim 30 de grade in aer pentru a sta la plaja si a face baie in mare. Poti si la 24*C, dar este riscul sa racesti, apa marii este destul de rece. laughing

| DenisaKarolina a răspuns:

Mda pai apa marii poate e calda, depinde cat de cald/frig a fost zilele trecute happy pentru plaja e o temperatura destul de mica.