| AndraioanapopescuBlondaCuIdeiCoolșmechereinteres a întrebat:

Eu nu stiu sa inot si mi-e frică să mă dau pe tobogane. Dacă mă dau pe ele dar in colac mare cu o prietena si stau eu in spate, mai sunt in pericol? Am inteles ca nu am de ce sa-mi fie frica cu acel colac. Adică sunt 2 colace unite. Unul in fata altul in spate. Si eu stau in spate. va rog ajutati-ma! Funda

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

N-are legatura unde stai ca tot ajungeti in apa probabil cu totu

suntserios
| suntserios a răspuns:

Dacă ți e frica de apa nu cred ca are importanta unde stai în colacul ala

| Doja a răspuns:

De regula unde sunt tobogane de apa vei ateriza in apa de 1m sau ceva de genul asta. Daca esti mai inalta de 1 m n-ai de ce sa te temi.

Cat despre datul cu alte persoane... in caz de accident ai 2 oameni care se vor lovi unul pe celalalt. Iti recomand sa nu faci asta pentru siguranta ta.