| crisbebe a întrebat:

Eu o sa implinesc 14 ani si nu stiu ce sa le cer parintilor cadou eu ma gAndeam la un telefon ca eu am un Nokia c3 si il am de 1 jum dar nu stiu ce telefon ca nu vreau sa fie prea scump numai scump de 700 de lei dar eu nu prea stiu ce telefon vreau ca mie nu prea imi plac cele numai pe touch dar nici normale si cu tastatura qwerty eu as vrea ceva cu touch si tastatura qwerty.imi puteti arata niste modele? dar sa fie bune ele ca telefoane
accept si alte sugestii de cadouri sau telefoane(nu mai scump de 700 de lei)
funda

5 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Nokia 302 asa

| neutrino a răspuns:

La 14 ani, 700 lei nu ti se par multi? Bafta in viata!

| diiiiiiiana a răspuns:

Eu am Blackberry Curve 8520 si e foarte fain day dreaming l-am primit de Craciun dar e tot acolo oh go on acum de ziua mea, care e luni love struck, le-am zis alor mei sa-mi ia aparat foto cu touch [5 mil.] si de abia astept! big grin
Nu stiu in ce masura te va ajuta asta. laughing) dar poate "te inspiri " putin. La multi ani! \m/

| johny92 a răspuns:

Iti recomand un Nokia n97, e perfect pentru ceea ce cauti tu. Gasesti pe okazii.ro sau eMAG.

| crisbebe explică (pentru johny92):

E mult mai scump decat bugetul meu 700 de lei