| Cristinaaa a întrebat:

Eu si prietena mea vrem sa avem ziua mai buna, sa ne distram, dar nu stim cum.Suntem cele mai bune prietene. Vrem sa ne distram bine. Ce sugeratsi?

7 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Faceti dragoste!

| Feel a răspuns:

Daca e inside puneti putina muzica luati lacurile de unghii si va prostiti sau ceva de genu asta...
Daca e outside mergeti la o plimbare, la cinema, la mall, va intalniti cu prietenii, la strand(daca mai e cald) etctongue

| Laura_6128 a răspuns:

Pai daca sunteti din bucuresti ati putea merge in parcul herastrau sa va dati in diverse masinute si aparate de genul sau a va plimbati cu vapurasul! Sunt multe alternative! Sau v-ati putea intalni cu colegi sa mergeti undeva...la mc nu stiu! Ce va place voua!

Distractie placuta!

| Cookie_5321 a răspuns:

Mergeti acasa la una din voi, comandati pizza sau faceti popcorn si uitati-va la un film bun; mergeti prin parc si plimbati-va impreuna in locuri in care nu ati mai fost sau pe care nu le stiti bine happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca sunteti cele mai bune prietene ar trebui sa stiti deja multe una despre alta. Ce aveti in comun, ce va place si tot asa. Eu una niciodata nu m-am gandit ce o sa fac atunci cand ies cu un prieten foarte bun.Totul vine pe moment.Ne plimbam, facem poze, ascultam muzica, dansam, povestim. De exemplu, ne vedem pe fiecare zi, iar atunci cand ne vedem ne vin avalansa ideile si nu stim cu care sa incepem. Plus ca mai vorbim si seara pe messlaughing. Mereu spunea mama "Va vedeti pe fiecare zi si mai vorbiti si pe mess. Ce oare vorbiti atat?"laughing. Deci iti dai seama. Ti-am spus, vorbiti, radeti, glumiti, uitati-va la un film.Idei sunt, trebuie doar o imaginatie bogatahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sinucidevati` faceti bungi jumping cu lantu in fantana ` ducetiva dea dura prin foc si mergeti la colindat morminte/jefuiti morminte sper ca te-am ajutat :*

| BlueViper a răspuns:

Sugerez sa mai luatsi inca cativa amici cu voi si sa mergeti la un suc...sau sa mergeti la picnic xD preferabil la iarba verde undeva fain xD si incercatsi sa va distratsi cat mai bine x)