| anonim_4396 a întrebat:

Exercitii pentru muschii picioarelor... plz... straight face

6 răspunsuri:
| Gabystelistu95 a răspuns:

1. Fandari cu gantere
2. Flexii la banca
3. Extensii din culcat facial

| dizzyizzy a răspuns:

Du-te si fa 10 ture de orassmug

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Alergat, bicicletă, urcat scările din trei în trei trepte, înot, tenis de câmp.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu m ast sa nu zica nimeni de genoflexiuni, care nu doar ca sunt mai usoare decat toate alea, dar intr-o luna cel MULT, vezi rezultate

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mda si eu ma gandesc la genoflexiuni mai sunt niste exerciti pentru muhsci de jos a picoarelor, te pui pe un corp si stai pe varfuri si te ridici cat poti pe un picor.adika ati ridici tot corpul pe muhsciul picorului fa cate repetari rezistihappy pentru glavtriceps am facut la bicicletabig grin

| CarlosBogdan17 a răspuns:

Genoflexiuni cu greutati si alergatul pe scari si cu bicicleta faci cel mai bine.