| HappyPills a întrebat:

Exista ceva "leac" pentru a scapa de emotii?
happy

Răspuns Câştigător
| mabytza a răspuns:

Dupa parerea mea toti oamenii au emotii mai ales daca nu au mai facut acel lucru niciodata sau daca nu prea are incredere in el.Singura metota de a scapa de emotii sunt curajul si increderea in sine e usor de zis dar greu de facutsad

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Maturizarea urmată în de aproape de comunicare.
Pa, pa.

mira
| mira a răspuns:

Rutina este cea mai buna solutie. Faci lucrul care te emotioneaza de zeci de ori pana te invingi.Nu ai precizat in ce situatii ai emotii deosebite.

| unione a răspuns:

O pastila de extraveral

| smartalogu a răspuns:

Da. Rogi pe careva sa iti dea 2 palme peste ochi. Si dupa ce te-ai enervat bine te duci si rezolvi ce aveai de rezolvat pana sa ai emotii rolling on the floor. App, eu glumeam, nu ma lua in serios.

| zuzulici a răspuns:

Exista. acum depinde de ce ai emotii, daca ai o proba orala sau daca ai de vb in fata unui grup... exerseaza in fata oglinzii da roadetongue

| GreenPills a răspuns:

Du-te la pshiholog. Te va ajuta cu siguranta sa-ti controlezi emotiile sa spun asahappy. Bafta!

| Green a răspuns:

Da. increderea
dar mai greu cateodatahee hee
vezi si tu.
a se citi prospectul mai intai laughing

| Silviu591 a răspuns:

Alcoolul big grin

| JokKer a răspuns:

DA...stapinirea pe sine.