| madalina188w a întrebat:

Exista extraterestri sau sirene?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
10 răspunsuri:
| Afdsa a răspuns:

D. p. d. v. stiintific, nu exista.

| ruxi a răspuns:

Da da smug
doar daca vrei tulaughing
nimeni nu a zis vreo data ca exista sau nu exista
nu e sigurhappy
sigur e, ca oamenii nu sunt singurele fiinte de pe pamantwinking

| katy a răspuns:

Sirene doar in povesti.referitor la extraterestri eu sincer cred ca exista

| Maria_3931 a răspuns:

Bai eu sincer cred in orice... daca exista specii precum basescu si boc(universul are ce sa ne arate)

| Gameshell a răspuns:

Da extraterestri exista...Are 51 ne-a ascuns acestea mult mult timp
Si fratilor nua fost nimeni pe Luna si stiti dc?
fiindca racheta lor decoleaza cu foc
pe luna nu merge aprins focul ca sa porneasca racheta deci...
totul a fost o inselatorie
poze s-au facut cu sateliti la toate planetelewinking dar nu a fost nimeni pe lunawinking

| TeUrSsCsYtEiUbEsC a răspuns:

Sirenelaughinglaughinglaughingda
nu styaylaughinglaughingcred ca te-ai uitat prea mult la h2olaughing
extraterestry nu stiu si nu cred

| Shirro a răspuns:

Extraterestrii...foarte posibil ptc ca universul este infinit...sirene nu prea credwinking

| babzulily a răspuns:

Nuptonguesunt doar legendewinking

| TeuuuTzzaTtTa a răspuns:

Eu cred ca nu pup

| paramore01 a răspuns:

Tu crezi ca esista? eu una tind sa cred in extraterestri happy