| anonim_4396 a întrebat:

Exista fantome sau cel putin Fenomene Stranii de pe discovery sunte reale?

Răspuns Câştigător
| AndreeaIsNoQueen a răspuns:

Da si da! Si mie mi s-au intamplat multe chestii stranii. Funda?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

S-ar putea sa fie reale anumite fapte dar sunt sigur ca mai gasesti trucaje realizate in acea emisiune.

| MenInShadow a răspuns:

Varcolaci, zombie si alte chestii d'alea, sa fii sigur ca nu exista;
Dar, fantomele au fost vazute de multi, care zic ca exista, si totusi marea majoritate spun ca fantomele nu exista.
Eu stiu un singur lucru. Inca nu s-a dovedit ca fantomele NU exista, asa ca pot exista, nimeni nu stie

| annkaa a răspuns:

Ceau:*
da sa stii ca exista...insa mai sunt si filmletze in care chiar nu sunt fantome si unii fac numai asa ca sa se amuze sau sa rada de oamenilaughingalea de pe discovery eu cred ca da sunt adevarate.pentru ca aia numai lucruri reale au zis pana acumbig grin

| Zangetsu a răspuns:

Fenomene stranii mi se pare fake and gay, mereu se misca lucruri cand nu e camera pe faza.

| ioana100 a răspuns:

Eu zic ca exista dar nu ca cele de la Fenomene stranii,aceea emisiune este bazata pe realitate dar sunt sigura ca au adaugat ei multe secvente in plus ca sa para mult mai palpitant, mai mult imi place emisiunea aceea cu crime si clarvazatorii rezolva cazurile, mi se pare mult mai reala...

| paulx94x a răspuns:

Exista si da, cazurile prezentate la Discovery sunt cazuri reale, reconstituite. Si eu urmarescwinking