| MenCool a întrebat:

Exista gropi fara fund? dau funda la cel mai rapid raspuns

Răspuns Câştigător
| Nik a răspuns:

Pai varianta stiintifica este ca inauntrul acolor gropi "fara fund" se afla o gaura neagra asa ca nu prea exista

16 răspunsuri:
| xXWhisperOfLoveXx a răspuns:

Toate gropile pot fi fara fund laughing

| amaadina a răspuns:

Nu exista big grin

| Sill a răspuns:

Nu o groapa fara fund ar fi o groapa care ae ajunge pe partea cealalta a pamantului si asta isneamna ca are fund

Răspuns utilizator avertizat
| florin752010 a răspuns:

Nu

| florin752010 a răspuns:

Nu.

| luciana200972 a răspuns:

Teoretic nu, practic este posibil sa nu se fi ajuns pana la fund

Răspuns utilizator avertizat
| Sh4Dow a răspuns:

Nu are cum ca daca ar incerca cineva sa faca asta in mijlocul pamantului este lava.big grintongue deci n-ai cum.

| Grerosu_Dana_1988 a răspuns (pentru Sh4Dow):

Asa ai invatat tu la scoala asta nu inseamna ca e si adevarat laughing

| raluca_6947 a răspuns:

Super intrebarelaughingnu m-am gandit niciodata la astahee heenu nu cred ca exista... poate Groapa Marianelor?

| bestgirl1 a răspuns:

Nicio groapa nu are fund u acum ce vrei sa mai poarte si bikiini?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista in marea ebraica

| tania13 a răspuns:

Nu cred ca axista asa ceva...

| ThisIsMeJustMe a răspuns:

Groapa Marianelor are vreo 20 de km adancime daca nu ma insel si este in Oceanul Pacific. Nu a fost atins fundul de oameni, insa, cu ajutorul sondelor s-a stabilit adancimea.

| Mania a răspuns:

Eu personal nu cred ca exista asa ceva, poate doar in vis, acolo mi s-a intamplat foarte des sa visez ca, cad in gropi fara fund.
Da am ramas putin uimit! Tu vrei sa te uiti la fundul gropilor? laughing))