| Alexandra87889 a întrebat:

Exista jocul snake pentru telefon cu touchscreen ( LG KP502 )? Daca da de unde il pot descarca? Daca nu, dar pentru telefon sony ericsson w660i?

3 răspunsuri:
| HeathLedgerForever a răspuns:

Buna. Jocul snake nu exista pe telefon cu Touch-Screen. Am si eu telefon. Nu il vei putea descarca decat daca ai internet pe telefon big grin. Nu va merge nici prin Bluetooth. Te pup kiss Funda?

| HeathLedgerForever a răspuns:

Nu o sa gasesti jocul snake pe telefon cu Touch-Screen! Crede'ma am si eu. Poti sa il descarci doar daca ai internet pe mobil. Nu va merge nici daca incerci sa il trimiti prin Bluetooth. Te pup kiss Funda?

| spread a răspuns:

Http://gallery.mobile9.com/f/1681305/ dai download. sper ca ti-am fost de ajutor >:D