| GolopențaAdrian a întrebat:

Exista jocuri in care sa distrugi(Masini,cladiri,orase, etc.)? Sa-mi ziceti si filme tot cu acest subiect?

8 răspunsuri:
| CatalinVictor1985 a răspuns:

Daca vrei joc sa distrugi cladiri stiu eu unul se numeste Mercenaries 2 World In Flames

| August99 a răspuns:

In GTA poti sa distrugi multe chestii.

iar filme sunt : 2012, San Andreas... cam atat imi vin in minte

| Țoglă a răspuns:

Crashday,cu mașini

| aCek1ng a răspuns:

In seriile GTA poti distruge tot ce doresti. Un joc foarte bun ar fi si Bully.
Ca filme: 2012, San Andreas, Journey 2: The Mysterious Island, Into the storm, Hercules (2014), Godzilla (2014).

| dimdem a răspuns:

In saints row poti sa distrugi multe

| GolopențaAdrian explică (pentru dimdem):

Am saints eow 2 si e ca stea imi merg dar 3 merge mai bine ca 2

| LaviniaFrone a răspuns:

Pai, minecraft

| Kreh_Andrei_1998 a răspuns:

Prototype si mai era unul cu masinile care se transformau in roboti (am uitat cum se numeste jocul)