| roxycool a întrebat:

Exista sau nu FANTOME?

Răspuns Câştigător
| Katty95 a răspuns:

Nu exista fantome, desi ele sunt doar spiritele oamenilor morti care nu au liniste...dar poti sta linistita ele nu-i bintuie pe oamenii cinstiti!

| thomas2002 a răspuns (pentru Katty95):

Nu exista doar spirite

20 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Buna! nu exista fantome, ci spirite.de exemplu, Dumnezeu este un spirit.Isus este un spirit. spirtele rele nu te bantuie aiurea.doar daca le-ai invocat sau nu si-au gasit linistea.deci,daca nu ii invoci sau altceva, nu au nimic cu tine(spiritele rele). spiritele BUNE vin doar ca sa iti dea o veste sau, nu stiu.dar ele nu iti fac nimic rau pentru ca te iubesc.ne iubesc pe toti!

| Siracuzia a răspuns:

Nu exista.

| Lavinia218 a răspuns:

Daca nu vrei sa existe exista, daca nu vrei nu exista. Totul tine de Imaginatia ta!

| ndc a răspuns:

Depinde pe cine intrebi. Stiinta spune ca nu.

| CandyGirl_5618 a răspuns:

Nu exista fantome.
Daca existau ne bantuiau zi si noapte.

| Deea_4113 a răspuns:

E o intrebare seaca rauu.laughing...ma roog.nu exista fantome.numai fraierii zic chestia asta ca sa se bage in seama si sa-i sperie pe altiiwinking. deci stai linistita k nu te mananca la noapte vreo fantoma:*laughing

| roxycool explică:

Ew nu cred in fantome

| roxycool explică:

Madalinaox esti proasta

| Eunyce a răspuns:

Stii ce e ciudat? Ca ai pus intrebarea la sectia "Timp Liber". Super tare. Nu exista fantome.Doar mintea ta ce iti joaca feste si campuri electronice stranii.

| white02 a răspuns:

Exista... le-am vazut eu prin casa noaptea... daca nu ar exista atunci ceea ce am vazut eu prin casa erau hotii care imi furau televizoru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu există.
Nu te mai uita la fenomene stranii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exist şi vă bântui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mortii cu mortii si vii cu vii.

| edis123456 a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate vii cu vinu si mortii cu mortii lor

| anonim_4396 a răspuns (pentru edis123456):

Oare la ce te-ai fi gândit tu când ai citit?

Ruşineee!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raportare.

De abia apuc sa te vad in lista suspendatilor.

| CGAlexandra a răspuns:

Fiecare crede ce vrea.Iar daca erai asa nelamurita nu trebuia sa intri pe TPU sa intrebi daca exista sau nu, trebuia sa intri pe site`uri de specialitatehappywinking

| madalinaox a răspuns:

Exista sa stii. poate acum stara bunica ta daca e moarta sta langa tine

| katynegru a răspuns:

Daca crezi in ele iti pot aparea in minte cate vrei si asta doar pentru ca te gandesti ca exista! nu stiu nu am intalnit fenomene de acest gen dar nu-ti fie frica sunt inofensive cred! fundita!:*