| Đäřký a întrebat:

Exista server de metin2 ROMAN cu rate peste 500%? Daca exista spuneti-mi site-ul de la acest metin.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, este metin2rospeed, lightmt2, cityofmetin2, metin2 shadow, metin2sky iti sugerez light are arme legendare, kinguri...(reg rosu cei din albastru sunt cocalari )

7 răspunsuri:
| Kanghu a răspuns:

Da exista un server foarte misto te distrezi rau de tot pe el se numeste: Lasa-te de metin2 si joaca altceva. E misto rau.

| ungurubulan a răspuns:

Www.eMetin2.com vezi asta!

| zagron123 a răspuns (pentru ungurubulan):

Auzi da sunt 4playeri inregistrati dupa cum vad eu! Si nu mere sa activezi contul! De ce ma rog?

| JasonVoorheesTavi12 a răspuns:

Are dreptate Lasate de metin 2 si joaca altceva. CHIAR E MISTO SA STITII!

| NoNaMe_6377 a răspuns:

Metin2 vyp

| XxAndreiMasterxX a răspuns:

Metin2gx

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://cjmt2.7n.ro
Nu are 500% dar e un server on non stop si daca muncesti cresti.