| ReLoAdInG a întrebat:

Exista vreo casa de pariuri online care nu iti cere Card de credit? adica sa fac cont si sa pariez gratuit si sa adaug Cardul cand trebuie sa retrag bani.

3 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

Normal ca nu exista castigul caselor de pariuri care ar mai fii tu pariezi moca si ei dau bani nu exista

| ionut1980 a răspuns:

Nu, dar sunt diferite concursuri pe site-uri din Romania sau strainatate care ofera freebeturi sau credite cu care poti paria ( eventual castiga ) si apoi adaugi cardul pentru retragere.Casele de pariuri au diferite promotii cand ofera freebeturi sau programe de atragere sau de loialitate.
Incearca la https://www.skybet.com dar nu stiu daca au si pentru Romania. Mai sunt Ladbrokes si multe altele, dar trebuie sa urmaresti cu atentie.

http://www.top100bookmakers.com/

| CoSmInEl500 a răspuns:

Tu esti nebun!? Pai daca pariezi gratuit ei de unde sa mai scoata bani? Trebuie sa investesti niste bani in pariu pentru a putea castiga sau pierde (trebuie sa scoata si ei niste bani)... Deci nu exista...