| LadyBya a întrebat:

Exista vreun cod la sims3 prin care poti alege sex-ul copilului?

Răspuns Câştigător
| Fl4sh3rON a răspuns:

Scuze.Am uitat. Trebuie sa manance multi pepeni pentru a face fete.

2 răspunsuri:
| AnMa a răspuns:

Re: iti dau eu codul :multumesc foarte dar foarte mult uite am incercat de nenumarate ori sa iti trimit mesaj primat dar nu a mers... doresti sa vorbim pe Id-ul meu te rog : club_the_sims...
asa e mult mai bine big grin si iti multumesc foarte dar foarte mult

| Fl4sh3rON a răspuns:

Da.Eu stiam ca, daca mananca doi pepeni face baiat dar am uitat ce trebuie sa ii dai ca sa faca fata.