| TheAnonyme a întrebat:

Exista vreun loc mai inalt in Pitesti de unde sa se vada tot orasul noaptea? Gen un deal sau asa ceva

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu cunosc un asemenea loc in Pitesti... dar ma minunez cum nu poti discerne de ce natura este intrebarea, daca ai pus-o la sectiunea de "sex si dragoste"?!

| Sindbad a răspuns:

Ce aveti cu omu, intrebarea este bine pusa aici, vrea sa se duca cu iubita sa vada orasul de sus. Bravo lui!

Singura varianta realizat este o cladire inalta. Sau dealul Marcea, dar este departe si de-abia se vede Pitestiul.

| AZKE a răspuns:

Ba prietene, eu sunt din Pitesti si nuj...adică in centru nu cred si prin alte parti ale orașului nu exista. Încearcă să te faci omul păianjen și sa te urci pe mall trivale laughing))