| DnBSniperZs a întrebat:

Exista wi-fi si priza pe trenurile bucuresti-constanta?

Răspuns Câştigător
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Au fost trenuri dotate, insa nu toate. Acum cativa ani (parca 3) am venit cu unul, din Ciulnita, si dupa o zi istovitoare pe drum, caldura sufocanta, am avut un soc sa urc intr-un tren nou, cu atmosfera placuta, racoare, neaglomerat si lume civilizata, dupa 5 minute deja era totul okhappy Vagoanele erau fara compartimente, cu bancute pe ambele parti si masute intre, prize si laptop-uri pe net. Daca tin minte corect, era un accelerat si circula dupa-amiaza. Insa a trecut ceva timp, posibil sa se fi schimbat ceva. Oricum daca erau, nu vad de ce n-ar mai fi.

4 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Trezeste-te! Esti in Romanica laughing

| Andreea1997 a răspuns:

Priza este pe tren wi-fi nu stiu... funda?love struck

| seawolf a răspuns:

Are si fibra optica in caz ca vrei sa descarci un film sa te relaxezi pe timpu calatoriei.

| ciprian112 a răspuns:

Priza da, Wi-fi nubig grin