| AnAndrey1994 a întrebat:

Explicati-mi si mie ce inseamna sa ai roaming Vodafone activat s-au dezactivat?

Răspuns Câştigător
| Komarov a răspuns:

Roaming este o optiune care iti permite sa folosesti numarul in afara tarii desi cu costuri mai piperate deci poti utiliza euro/optiune activa in afara tarii si atunci cand pleci in rusia spre exemplu activezi serviciul de roaming ca sa functioneze numarul iar cand il dezactivezi pierzi semnalul sau iti pare serviciu indisponibil in tara respectiva funda?

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat