| drakazor33 a întrebat:

Fetelor, ce e cu voi? voi chiar nu simtiti cand va ies chilotii din pantaloni?
Azi am fost la carrefour si era una in fata mea la casa si s-a aplecat sa ia cosu' si i-au iesit chilotii tanga 5 cm pe afara se uita toata lumea!

17 răspunsuri:
| DeejayAndr3y a răspuns:

rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor) Lol manerolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorlaughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughingsmug>>>>>>>>>>>>> si ti-a placut?laughing

Răspuns utilizator avertizat
| DeejayAndr3y a răspuns (pentru drakazor33):

Să inţeleg că este cea din poza ta de la avatar cea roşie si tu esti albastrul rolling on the floor

| 7Mary7 a răspuns:

Nu si-a dat seamahappy

| Debb10FM a răspuns:

Bai da tu nu simti cat esti de tampit?

Răspuns utilizator avertizat
| DeejayAndr3y a răspuns (pentru drakazor33):

Un Id?

| kisha a răspuns:

Bhay ce oameni jurlaughing.....na pai daca la aia asa ii place sa poarte de ce o judeci?

| KodrutZ a răspuns (pentru kisha):

Probabil fiindca exista o chestie care se cheama "bun simt" si alea cu tanga pe-afara sau colanti la 120 de kile nu au nici o tangenta cu asa ceva? Zic si eu...

| kisha a răspuns (pentru KodrutZ):

laughing mda si asta este advlaughing... dar daca vezy ca aia are 120 de kg si are colanti ca sa nu iti fie rau mai bine nu te uiti....si tot la concluzia mea ajungem. mai bine nu te uiti si punct!

| KodrutZ a răspuns (pentru kisha):

Desigur, dar ce faci daca aia e in fata ta la coada si-ti intuneca orizontul? Te intorci si pui ce ai de cumparat pe banda stind cu spatele?

| kisha a răspuns (pentru KodrutZ):

Nu. pur si simplu nu te uiti... dar pentru voi barbatii este mai greu sa nu te uiti la fundul unei femei. si daca nu iti place ce vezy te duci la alta banda unde sunt orizonturi mai placute daca nu te poti abtine sa te uiti!

| KodrutZ a răspuns (pentru kisha):

Avem o mica problema de interpretare aici - nu cred ca a zis cineva ca se holbeaza la aia, doar ca o vezi si "iti intra in ochi", nu e ca si cum ti-ai putea restrictiona brusc cimpul vizual la 5 grade pe verticala, cit sa ii vezi doar ceafa...

| kisha a răspuns (pentru KodrutZ):

Normal ca nu poti dacA ESTI un baiat care nu a mai intretinut relatii sexuale de mult

| KodrutZ a răspuns (pentru kisha):

Gresit, data ultimului contact sexual nu iti largeste sau ingusteaza cimpul vizual pe verticala. Ai incercat tu sa fii hamuzanta, da' nu prea ti-a iesit...
P. S. De multe ori se intimpla sa iasa in evidenta o hidosenie decit o gagica aranjata decent si simpatica/finuta, chiar si o superbunaciune care se imbraca normal, nu cu tot ce i-a dat muma natura pe-afara.
P. S. 2 Prefer sa vad femei imbracate in calugarite, decit cu colanti/fuste mini si alte alea care nu mai lasa loc liber imaginatiei tale sa zburde nicaieri.

| kisha a răspuns (pentru KodrutZ):

Off voi baieti///oh go on...

| mariafaraioana a răspuns:

Am vazut si eu o faza ca aceasta in tramnvai una s-a ridicat sa ofere locul unui mos. Si hopa! hopa mult chiar :O se uita toata lumea si nici cand sa aplecat din nou pentru ca a refuzat mosu sa se aseze nu si-a ridicat pantalonilaughing cred ca le placelaughing