| darlyhhh a întrebat:

Fetelor, ziceti-mi si mie de un ondulator bun. Cam de la ce firma, cam cum trebuie sa fie (mai gros, mai subtire, etc). Care e mai bun?

3 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Cele de la Remington sunt cele mai bune ...si placile la fel love struck
Daca e mai gros iti iasa buclele mai lejere, iar daca este mai subtire iti iasa mai cretze love struck

| DianaC a răspuns:

Buna! Iti recomand de la Remington, am si eu.Si isi face treaba foarte bine.Acum mai gros sau mai subtire..depinde de dorinta ta.Cel mai gros iti face bucle mai mari iar cel mai subtire iti face bucle mai mici.Mie imi plac buclele mai mari.Dar daca vrei bucle mici si inca nu ai o placa de intins parul, iti recomand sa iti cumperi una subtire, si o poti folosi ca si pe un ondulator. Daca nu reusesti cauta tutoriale pe youtube.E foarte usor. Sper ca te-am putut ajuta! happy