| MoonMuse a întrebat:

Fiecare din noi este personajul principal in povestea vietii sale, dar de multe ori personajul principal nu este si eroul povestii. Deci cine este eroul din spatele povestii voastre?

Răspuns Câştigător
| hummer24 a răspuns:

Eu personal sunt si scriitor si povestitor si ascultatorwinking intelegi ce vreau sa zic?

5 răspunsuri:
| Instinkt a răspuns:

Eroul vietii mele.
Sincer nu m-am gandit niciodata la asta dar daca ar fi sa o luom asa ar fi prea multi ar fi mama care mi-a dat viata fara ea nu exista poveste mea, a fost doctorul care m-a salvat la nastere sa nu mor, si ar mai fii multe alte persoane carora le sunt recunoscator ca pot sa traiesc o viata

| ComputerGeek a răspuns:

Dumnezeu este eroul ascuns in fiecare ''carte'' chiar daca nu il vedem, simtim sau chiar daca ni se pare ca nu ne ajuta deloc, el stie mai bine...

| RaluuRaluu a răspuns:

viata.

| the1answer a răspuns:

Eu sunt personajul principal in povestea mea si mereu voi fi eroul, pentru ca este povestea MEA. Daca pe ici pe colo intra cate un alt personaj care salveaza situatia nu inseamna ca el este eroul. Daca te gandesti ca nu tu esti eroul nu vei mai fi niciodata asa ca te sfatuiesc sa te gandesti de doua ori inainte sa spui ca cineva nu este eroul povestii sale.
In povestile cunoscute si necunoscute se vorbeste despre cineva ca si cum l-ai urmari. Asta il face personajul principal si EROUL povestii. Nu conteaza ca fratele lui a omorat balaurul sau sora ei este mai frumoasa decat ea daca esti in povestea personajului principal. Toata lumea merita sa devina eroul povestii sale!

| HeartsBraker a răspuns:

Bai intrebarea este inteligenta eu sincer nu stiu care e eroul meu preferat poate iubita mea sau cei mai buni prieteni am multi eroi care mau scos din depresie mai tot timpul deci nu poti avea unul preferat big grin