| sebastian1331 a întrebat:

FIFA 10 - cand il joc in multiplayer imi este greu sa controlez jucatorii, si nu ma refer ca am lag (nu sacadeaza) ci jucatorii se misca greu: trebuie sa apas pe buton cu 2 secunde inainte ca jucatorul sa paseze si la fel si la suturi, etc. Prietenul meu nu are aceasta problema, la el totul e in regula (el foloseste gamepad). Am jucat si la single player (cu calculatorul) si acolo nu am problema asta. Sa fie din cauza ca eu joc din tastatura? Oare daca imi cumpar gamepad se va rezolva?

1 răspuns:
| no15 a răspuns:

Trebuie sa iti cumperi gamepad ai incredere in mine o sa fie rezolvata problema!