| Claudya54 a întrebat:

Filmul Twilight (Amurg) cate parti are?
Si pe ce site pot sa le vad?

3 răspunsuri:
| Insurgent a răspuns:

1. Amurg
2. Eclipsa
3. Luna noua
4. Zori de zi ( este din 2 parti )

| flowerpower12 a răspuns:

Are 3 parti, dar va aparea si a patra...este super:X:X. uitate pe www.filme-net.com aici m-am uitat si eu:D...vizionare placuta;)

| alex_3858 a răspuns:

Nu poti sa-l vezi pe site il downloadezi de pe un site special pentru filme intra pe www.filmealese.com dupa aia apare sus o bara scrii acolo ce fil vrei dai serch dupai daca ai gasit fimul dai 1 klick pe el dupa aia dau downoad + subtritrate Dupm supaia astepti 10 secunde si se downloadeaza... funda?