| Dorinel a întrebat:

Fratimiu termina clasa a 8a si nici pana acum nu s'au hotarat cu banchetu'...incerc sa'l ajut in legatura cu asta... ei vor un weekend la munte de 2 nopti 3 zile plecare vineri+masa festiva pana in 200lei! Ma ajuta cineva cu ceva oferte? sun incontinu' de la pranz la hoteluri, pensiuni, cabane etc. si sunt ocupate, poate stiti voi pe cineva sau aveti noroc sa gasiti. FUNDITA!

3 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Http://www.turistinfo.ro/......steni.html - am fost la aceasta pensiune, este superba. In linkul de mai sus gasesti si un numar de telefon. Felicitari pentru ceea ce faci pentru fratele tau!

| Dorinel explică:

Multumesc mult SoL dar ei cica sunt 23 si capacitatea pensiuni e de 15 locuri.