| lol1232 a întrebat:

Funda Am jucat jocuri pe myYearbook cum imi trimit bani de acolo pe imvu

Răspuns Câştigător
| ĄĿiŒ a răspuns:

Dai la home si vezi daca ai peste 100, 000$, sub este exchange dai acolo -- click pe IMVU - scrii numele si parola, scrii repede 100000 - este posibil sa nu mearga intodeauna (merge doar pe la anumite ore tongue ) poti sa faci doar odata pe zi, 100, 000$ = 500 credit Fundaa? happy plss

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am reusit sa fac de mai multe ori pe zi, adica mai exact de 2 ori... dar pe mine ma enerveaza cand nu ma lasa.