| patySsmile a întrebat:

FunDa!~Am o pagina pe facebook pentru fete si as vrea sa ii schimb numele. Stiti ceva nume de pagini pentru facebook (sa fie pentru fete)? ceva mai sugestiv, sa atraga atentia:*
De ex: For girls, Ladys, Lumea fetelor etc.

Fundaa!:*:* cele mai sugestive:*

Răspuns Câştigător
| Nik_Nicola_1983 a răspuns:

Hey, Buna! Si eu am o pagina pe facebook cu numele " PENTRU fETE " si m-am gandit cum te pot ajuta! Ca sa fie evident poti folosi : ~,!,@,%,... etc! Si poti pune numele in alta limba! o sa-ti dau 3 ex :
- ♥ Girls Only ♥
- ♫ Girls are strong ♫
- ღ Just us girls ~

Sper sa te ajute! Succes!

| Dya2012Sophia a răspuns (pentru Nik_Nicola_1983):

Mersi pentru funda !

| patySsmile explică (pentru Dya2012Sophia):

Cu placere, si mersi pentru nume m-a ajutat mult, dar nu reusesc sa modific numele. Am incercat ceva. Inca nu merge.sad

| Dya2012Sophia a răspuns (pentru patySsmile):

Daca vrei asta e mess meu : fata_draguta34@yahoo.com
Tu poti sa ma faci admina pe FACEBOOK, eu iti schimb numele cum vrei tu si dupa ia ma stergi! Daca vrei, daca nu, imi dai linkul pe pagina si mai vb pe FACEBOOK, ok?

| Dya2012Sophia a răspuns (pentru Nik_Nicola_1983):

Sti, eu te am m-ai ajutat, acum ajuta-ma si tu te rog :
Cum faci pub pe FACEBOOK :
ex :
1. ~ Minte de copil ~ ( si cand vrei sa intri pe pagina sa dai pe scris ( minte de copil )
Plz, Ajuta-ma!

| patySsmile explică (pentru Dya2012Sophia):

Puii @ si scrii numele paginii [@~Minte de copil~] si trebuie sa iti apara mai jos numele si o sa fie scris cu albastru dupa aceea big grin

| Dya2012Sophia a răspuns (pentru patySsmile):

Mersi !

| patySsmile explică (pentru Dya2012Sophia):

Cu placere big grin

| heatherheart a răspuns (pentru Nik_Nicola_1983):

Si pe mine as vrea sa ma ajutihappy

| Rockxzy a răspuns (pentru patySsmile):

Pentru ca mai st folosite

14 răspunsuri:
| aalleexandra a răspuns:

Vis de copil, ochii fetelor, copilele rasfatate, imaginatia fetelor, totul pentru fete, vis de fata... sper sa te ajute

| KubetiiOO a răspuns:

Girls world,Divas,Fashion world,Only for girls,Noi fetele, Ca intre fete, Wonder

| RosaL a răspuns:

1)Buburuzele
2) Dame
3) Beautiful girls
4) Tanned
5) Smart girls
6) Sweet girls
7) Special girls
Bafta! Fundahappy
8) Tornadele
9) Modern girls
10) Girls world

| Nanami利 a răspuns:

Pink candy sau blue candiesbig grin

| Nik_Nicola_1983 a răspuns:

Fete bune fete rele sigur merge numele asta vreau fund