| AddictedToLove a întrebat:

FUNDA! Buna TPU! De la un timp cand intru pe mess, ii ia cel putin 10 minute sa se incarce.straight face Si daca dau click pe el( pe messenger) se blocheaza tot desktopul. Cand il inchid tot asa, se incarca greu si apoi arata o eroare "internet explorer script error" desi eu folosesc google chrome. Va rog, o solutie? sau cauza?

1 răspuns:
| Expertul a răspuns:

Ai memorie la calculator putina, incearca sa mai stergi din muzica, imagini ce nu-ti mai trebuie sau nu folosesti.