| anonim_4396 a întrebat:

Funda. Ce telefon are cea mai buna camera foto?

Răspuns Câştigător
| Tumblroid a răspuns:

Nokia 808 - 41 Mpix

8 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Sunt multe, tata are un HTC Desire HD care face poze excelente, filmeaza si super bine si clar si pe luminozitate redusa, si mai sunt si alte telefoane ce au senzor optic mai bun, doar ca sunt schumpe... si doar pentru camera, mai bine iti cumper un aparat foto micut, am vazut multe modele (care sunt mai mici decat acele smartphone-uri in unele cazuri).

| urgentr a răspuns:

Iphone 4 S e unu dintre cele mai bune dar sunt si mai bune

| crblsaff a răspuns:

Iti pot oferii multe foarte ieftine cel mai mic pret sunt noi, nefolosite, cu garantie cel mai bun are camera de 12 megapixeli pentru detalii add : dani. dnfd pe yahoo messenger

| Brâncuşi a răspuns:

Dabia astept peste 30 de ani,cine stie ce telefoane mai apar, cu comenzii vocale, inchidete, mesaje, speram ca si in romanahappy.

| Seby90 a răspuns:

Sony ericson satio.

| Tumblroid a răspuns:

* Nokia 808