| Buldog1 a întrebat:

Funda cum sanctioneaza un moderator pe forum un jucator cu WARN este o comanda speciala sau ce?

1 răspuns:
| kar1GaNNN a răspuns:

WARN-ul il primesc jucatorii care nu respecta regulamentul forumului si cei care vorbesc urat sau injura.
Este un fel de atentionare de avertizare, ca sa nu mai faci asta.
La 3 warn-uri urmeaza sa fi baant pe forum timp de 6 luni iar daca mai injuri si dupa ce iti expira acest timp vei primi ban permanent, OUT de pe acel forum
Pa, pa!