| Suprad0zaDeVise a întrebat:

Funda! Mi-am facut un site.Si va cer parerea voastra. Ar trebui sa mai adaug? Adica in fiecare zi o sa adaug cateceva dar e ceva gresit? http://fitesivedete.weebly.com/

6 răspunsuri:
| Parmalat a răspuns:

Heeey, e foarte misto happy :X

| crystynel23 a răspuns:

e super, daca fundalul n-ar fi negru ar fi si mai super... funda?

| kanajambe a răspuns:

Ai putea sa pui informatii noi, noi dar e binisor ca idee.happy

| PSHYCH8DYLLIC a răspuns:

E reusit tongue imi place

| Didii29 a răspuns:

Nu. nu e nimic gresit la el. totul este perfect e tare siteulwinking fundita plzz

| prototype_9748 a răspuns:

Mda...nu este rau site-ul...incearcal si pe al meu www.prototype13.webgarden.ro