| PaKi a întrebat:

Funda pentru cel mai inspirat! Ce nume sa aleg pentru siteul meu de stiri nationale si internationale? am pus pe foaie cateva nume: Galceava, NewsWorld, StiriZideZi. Alte idei? sau votati din ce am ales eu!

Răspuns Câştigător
| Andra10 a răspuns:

Incearca si:
- World Today
- Viata Noua
- Life Day by Day
- News Tour
- Stirea Zilei...

5 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

NewsWorld

| MâţulMov a răspuns:

NewsWorld

| mihai19d a răspuns:

Iti propun TopNews ca nume, suna destul de bine, este interesant si in plus cand auzi de top news te gandesti k acolo sunt stiri bune.

| wwe1 a răspuns:

National and international news! funda.pls nu am nici una si contul il am de anul trecut!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La vita di ogni giorno, Il giornale