| Roxy9809 a întrebat:

FUNDA! Peste 3 zile plec la mare si nu stiu ce sa iau cu mine...ma puteti ajuta? Stau la mare o saptamana si nju am nici o idee ce sa imi pun in bagaj.

Răspuns Câştigător
| Ionela_1027 a răspuns:

Desigur, haine! insa, pe linga asta iti poti lua o carte de citit cind vei fi pe plaja brozindu-te, eu de exemplu imi iau si discul, pentru ca pe plaja e super sa te joci cu el cu cineva din familie!
dar, desigur foto-aparatul este un obiect de care nu se stie cind vei avea nevoie.
mie imi place sa-mi fac poze singura mie, pentru ca asta ma amuza uneori!
Succes si distractie placuta!

2 răspunsuri:
| marynela_6230 a răspuns:

Iti rekomand sa amani plecarea la mare cateva zile pentru ca e vremea urata si bate un vant groaznic...dar cand pleci la mare puneti in bagaj in primul rand costumul de baie si fi pregatita si cu o bluzita cu maneci si daca nu pantaloni lungi macar o pereche de kolanti. in rest ceva vaporos

| Yassemin a răspuns:

Poti sati ei:trei fuste mini,doua tricouri mai decoltate,doua rochi,o palarie,o sapca,doua perechi ochelari,Cosmetice multeeee cosmetice,crema de plaja,gel de dus, pasta de dinti, costum de baie si APARATUL-FOTO! NU UINTA!