| ema1ih a întrebat:

FUNDA + RASPUNS INTELIGENT
La fazele amuzante din Magicienii din waverlly place sau Totul pentru dans sau Hannah Montana etc. se aud rasete pe fundal. Stie cineva de unde pot downloada rasete ca in desenele enumerate mai sus?

Răspuns Câştigător
| RagazzaDiPapa a răspuns:

Http://www.zedge.net/......ghts/.aici sunt multe tipuri de ras:X... poate gasesti ceva:X

2 răspunsuri:
| CeCeSalvatore a răspuns:

Da... este un site speciale unde iei un program photoshopfunny5 pe asta casesti tot felul de rasete

| IamNiemand a răspuns:

Nu sunt 100% sigura, dar incearca sa cauti pe youtube sau pe site-ul PeTeava. ( Repet nu stiu sigur daca gasesti).