| SadBoyForever a întrebat:

FUNDA!

Stiti cumva daca la jocul Diablo 2 - Lord of Destruction pot crea caracter cu Jamella si cu character-ele acelea doua - Druid si Assassina?

Dau FUNDA celui care imi spune cum pot face acest lucru!

2 răspunsuri:
| Joannaa a răspuns:

Buna si eu m-am jucat acest joc am avut lvl 13 nici eu nu puteam creea si celelalte pers.am stat si m-am gandit dupa mine cred ca trebuie sa ai un lvl anume pentru a alege alte pers. sper ca te-am ajutathappy

| rose222 a răspuns:

Nu am auzit in viata mea de Diablo2, asta.asa ca nu am cu ce sa te ajut!