| xXRambo91Xx a întrebat:

FUNDA!
Stiu ca nu ar trebui sa intreb asa ceva dar nu stiti un hack de credits pentru IMVU?
Dar sa nu fie acela care il stie toata lumea cu "invita un prieten".

4 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Buna!
nu exista asa ceva rolling on the floor
poti incerca cu imvu mafia.este un site.
nu stiu daca da rerzultate.
eu uite cum fac credite pe imvu.
iti faci cont pe my year book.
trebuie sa ai doua conturi de imvu.
unul care il folosesti si unul care sa ai doar banii aia promo pe el.
mergi la mi year book, si transferi banii aia de la contul cu promo credite, dupa care mergi si ii transferi de pe contul tau de my year book pe contul de imvu care il folosesti.
eu asa fac de la inceputul verii, si am haine, case, actiuni, dansuri etc ca unul care ii vip.
dar problema este ca nu poti transfera mai mult de 500 credits, dar nu ii nimic, ca in fiecare zi iti poti cumpara cate ceva.
gandeste-te daca tot transferi o saptama intreaga bani si nu-i ii cheltui o sa ai 500x7=3500. ei?
eu asa fac! si nu e nevoie sa fi vip cu card de cre4dit, si sa iti cheltui bani tai.

eu asta stiu.

please funda?

| R9kitty a răspuns:

O pai eu stiu faza aia cu invitatiile, numa ca mai usor... poate ca asa sti si tu dar in orice caz iti las idu meu pe privat, dai add sa vad adac te pot ajuta. Bye:*

| OoOooOOOOO a răspuns:

Exista Imvu Chinese Hack care iti da 90000 imvu credits, pe urma exista Imvu Mafia cu care te faci vip gratis si iti da si credits, pe urma mai era un hack dar am uitat cum se numestehappy
Cauta pe google Imvu Chinese Hack si da-i pe prima, downloadeaza-l si iti da 90. 000 credits. Eu il folosesc de cateva zile si merge perfect.
Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@OoOooOOOOO da shY u un site de download ca nu gasesc site.