| тøхх a întrebat:

Funda! Urgent, repede! Ce cadou as putea sa ii iau mamei de Craciun? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Andrre a răspuns:

O clepsidra. o lumanare de aia fainaa =p~, o bluza, o caciula laughing, un parfum smug, o carte ( daca citeste ) o bratara. thinking o veioza. sau o cana personalizata. smug / acum depinde si de cat esti dispusa sa dai. :*

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Un set spa.
Pa, pa.

| Aly_1795 a răspuns:

Eu cred ca trebuie sa-i dai ceva facut de tine happy ( eu asa am sa fac ) o s-o bucure foarte tare daca e facut de mana ta happy

| ian04ka a răspuns:

Cind vine vorba de craciun, cadourile sunt cele ce ne aduc zimbetul pe buze. Iar cind daruim si noi ne bucuram alaturi de cei dragi. Mamele sunt bucuroase pentru orice fel de cadou. Idei pot fi multe. UN exemplu frumos ar fi... daca desigur ai timp, sa faci o cartuluie, in care sa incluzi tot felul de ginduri, de amintiri si printre pagini pozele comune sau doar a mamei, nu e neaparat sa o formatezi la tipografie...mai simplu ar fi sa mergi la xerox color, iar apoi sa-i faci la coopertare. De multe ori chiar tot acolo unde e xerox fac si coopertare. Ar fi minunat sa citeasca de revelion sau de craciun o cartulie de genul acesta! Multa bafta!
Funda promisa.