| AnnaAstery a întrebat:

FUNDA! Vreau de ziua prietenului meu sa ii fac un tricou personalizat pe care sa scrie un mesaj amuzant.dar ceva legat de relatia noastra.( ceva gen: e luat) sau in fine ceva mai original si haios. Imi puteti da cateva texte sau sa imi dati idei ce sa scriu. mulumesc anticipat si dau fundddda big grin :*

1 răspuns:
| mocanusrg a răspuns:

Uita-te la el si va fi ultima persoana pe care o vei vedea, zabmbeste-i si o sa mananci numai supe toata viata, vorbeste-i si o sa ajungi in ziar la pagina cu decese laughing daca ma mai gandesc cred ca mai scot vreo doua laughing sper sa te ajute big grin