| TasteMyDream a întrebat:

Fundita! Astazi mi am instalat The Sims 3 (simplu), am pus codul, am pus update-ul care l-am downloadat, iar cand sa deschid jocul, imi spune ca trebuie sa pun cd-ul. Dau mount la cd-ul descarcat si deschid din nou jocul. Cand il deschid imi zice "disc authorisation failure. We are unable to confirm that your disc is a valid copy of The Sims 3." Am dezinstalat si instalat jocul de vreo 3 ori, si tot asa apare. (plus ca am mai avut jocul asta, downloadat de la aceeasi persoana, si a mers ok). Help? big grin Am windows 7, daca asta ajuta cu ceva.

2 răspunsuri:
| muzicalBoX a răspuns:

Ai crack la el? Dupa ce il inst cauti in mount si il copiii in folderu unde ai inst jocul si ar trebui sa mearga.

| catalinSuperMan a răspuns:

Cel mai bine e sa cumperi jocul original, nici nu costa prea mult.