| marya a întrebat:

! fundita! ce este lady popular?

Răspuns Câştigător
| GeorgyHyunAh15 a răspuns:

Pai ladypopular este un joc virtual.in toate limbile il poti gasi,. si in romana.Treb sa iti faci cont si apoi sa iti faci domnisoara si sa ii pui un nume. dUPA AIA trebuie sa vezi se scopuri trebuie sa indeplinesti ca sa treci la urmatorul nivel. poti primi voturi de la alte membre si poti deveni foarte populara si poti ajunge pe podium, si trebuie sa ai grija de domnisoara ta. sa ii dai sa manance...

29 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Este un joc virtual pentru fetebig grin

| cornel a răspuns:

Joc pentru fete

| Xonia a răspuns:

Un joc

| crisS a răspuns:

Este un joc pe internet pe care nu trebuie sa il descarci( gen. conquiztador) in care iti alegi un avatar si il pui la tot felul de activitati...

| Petronela a răspuns:

Un joc pentru fete.Foarte frumos jocul:d

| marya explică:

Jocul lady popular!

| ღβ3b3LuSa a răspuns:

Lady popular este un joc super tare.Eu joc si imi place mult.Trebuie sa faci niste obiective ca sa treci la urmatorul nivel. Sper ca am fost de ajutorhappy

| Raul5521 a răspuns:

Lady popular este un joc:d

| claudiea79 a răspuns:

Este un sait cu jocuri moda; pentru fete populare.Fiecare domnisoara isi doreste faima si sanse. Fiecare domnisoara vrea sa creasca si sa devina desteapta, talentata, si o femeie de succes. Ladypopular iti da sansa. Intra in lumea noastra minunata. Treci prin aventurile LadyPopular si incearca toata posibilitatile care le ofera jocul. Sunt o multime.
Optiuni bogate prin care iti poti alege felul in care arata domnisoara ta, zeci de stiluri si culori, costume, si multe combinatii. Distreaza-te cu minijocuri, sau intrece-te in concursuri de popularitate. Si multe altele

| 2l3xandra a răspuns:

Lady popular este un joc nu stiu pentru ce categorie de varsta dar e joc unde iti poti face un"avatar" cu ce nume vrei tu si sa arate cum vrei tu fundita?big grin

| βǿβǿ a răspuns:

Bunahappy

Lady Popular este un joc virtual
adica pe net`happy

traducerea din engleza in romana este Doamne Populare

acolo tu iti poti crea domnisoara ta

si poti face o groza de lucruri distractivehappy

de ex: faci cursuri de: bucatar, hairstill-ist, model si multe altele

cu aceste meserii vei castiga bani

banii ii poti cheltui pe ce vrei tu

haine, mancare, bautura, decoratiuni oentru apartamentul tau, machiaj, frizuri sau in mallhappy

eu zic sa incerci joculhappy.
nu vei regretatongue

incearca-l si vei vedea ca este distractivhappy

bafta:*

funda?batting eyelashes

| ioniiiiiM a răspuns:

Este cel mai tare joc!

| iloveyou_9601 a răspuns:

Moi in franceza

| scumpika201093 a răspuns:

Lady popular este un joc in care poti deveni o domnisoara populara tasteaza pe google lady popular fa-ti cont sh intra in joc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jocu este si in romana :) www.ladypopular.ro parerea mea este sa iti faci si tu cont :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ladypopular este un site in care te loghiezi si iti creezi un avatar.este pentru toate varstele. poti sa faci bani si sa cumperi tot ce trebuie pentru avatarul taubig grinbig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lady popular este un joc misto

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lady popular este un joc super fain si merita sa iti faci cont

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un joc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lady Popular (www.ladypopular.ro)este un joc de strategie bazat pe un browser creat special pentru a atrage atenţia domnisoarelor/doamnelor. Jucătorul are rolul de a ghida stilul de viata al domnisoarei sale, are grijă de nevoile ei, şi ii asigura dezvoltarea ei profesională.

Jocul permite jucatorilor sa selecteze aspectul domnisoarei si îmbrăcămintea completă in detaliu. Diferite tipuri de feţe şi coafuri, milioane de combinaţii de machiaj, o abordare exclusiva la toate detaliile şi desigur sute de îmbrăcăminte la modă şi costume.

Jocul a fost creat cu o interfata grafica foarte prietenoasa. Există, de asemenea, un consultant de moda disponibil pentru a va ajuta cu orientarea iniţială şi opţiuni în joc. Ca domnisoara ta sa fie cea mai mai populara, inteligenta sau cea mai sexy - depinde numai de tine.

Pe ladypopular.ro ne străduim pentru a oferi securitate maximă pentru jucători noştri. Avem o versiune limitată joc pentru copiii minori, în scopul de a preveni neînţelegerile şi interpretarea eronată a unor părţi ale jocului.

p. s:nu stiu cat de corect traduc dar vor fi mai utile asa in romana la "ajutor" decat in engleza am dat de multe fete care nu inteleg engleza asa bine si am observat ca aveti nevoie de ceva traduceri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ladypopular este un sait cu jocuri trebuie sa iti creezi domnisoara cu numele utilizator si parola. dupa acea poti merge la magazin exact ca in lumea adevarata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un joc f. fain in toate limbile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna domnisoare populare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lady popular este un joc(pe scurt ) tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lady popular este un joc in care trebuie sa iti alegi fata potrivita si cu ea poti merge in mall.

| annyeanna01282 a răspuns:

Este un joc in care iti creezi o domnisora. dapa aia trebuie sa completezi scopuri pentru a trece urmatorul nivel si sa joci jocuri...deasemenea trebuie sa ai grija de domnisoara ta sa ii dai apa mancare sa doarma si sa fac dus.t puup sper sa iti fie de ajutor...

| byanca_3175 a răspuns:

Este in Engleza si inseamna doamne populare big grin

| robyJB a răspuns:

Este un joc foarte tare, dar trebuie sa te inregistrezi