| NoooNaame a întrebat:

Fundita! cum pot face sa am animax toata ziua? sunt pe dolce si prima data am minimax si apoi mai pe seara animax...si vreau sa il am mereu. va rog ajutor

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-ai ce face, asa face transmisia furnizorul, de altfel la fel se intampla si la alti furnizori si cu alte programe, ziua transmit unul iar seara altul, pe acelasi canal. Eventual poti scrie furnizorului si sa soliciti transmiterea numai a celui care iti place. Succes si numai bine!

9 răspunsuri:
| Xonia a răspuns:

Pai nu ai ce sa faci
Asa e la toti, pe zi minimax, iar seara animax

| lolo23 a răspuns:

Nu poti, asa e programu' tongue

| PeAcE a răspuns:

Imi pare rau dar nu cred ca se poate deoarece asa este programul. Pana la ora 20 difuzeaza desene anima pe Minimax si dupa ora 20 pe Animax.

Scuze, dar chiar nu cred ca se poate.

| ionutk9 a răspuns:

Nu poti atata au ei programul doar

| Aηηy a răspuns:

Nu ai cum sa ai animaxul mereu si la mine e la fel, spre seara minimaxul se transforma in animax. Asa e la toti, am vazut la mai multe tv. Imi pare rau dar nu am putut sa te ajut sad.

| Byushka a răspuns:

Asa am si eu... contacteaza operatori de cablu happy si vezi daca se poate...

| gynutza_5762 a răspuns:

Nu se poate asa cevahee hee)0 asta este la toti. programul minimax este doar ziua, niciodata seara, iar animax doars seara, niciodata ziua.

sper sa-mi dai macar fundita pentru raspuns :*. incearca totusi sa te informezi de pe net mai mult happy

| Tipu` a răspuns:

Http://strong-tv.net/animax-live/

incearca, poate merge, sper ca imi dai funda;)

| Eric_Erik_1997 a răspuns:

Poti sa faci ceva poti sa te duci la romtelecom si sa-i zici de ce nu merge animax si mie mi-a zis ca o sa mearga peste doua zile si la tine la fel www.romtelecom.com