| DayaneSan a întrebat:

Fundita+VOT! Am un forum si vreau mai multi membri. Stiti cum as putea face rost? Dar vreau sa fie si activi, poate ii fac moderatori daca sunt de incredere, Admini. Daca ma puteti ajuta, va roooog, inseamna mult pentru mine.
http://anime-xgx.forumgratuit.ro/

1 răspuns:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Aduni membrii postand la statusul tau linkul forumului, printr-un mass.Pot sa iti dau o sugestie? elimina culoarea roz la scris.Eu personal nu pot citi nimic si trebuie sa ma uit foarte atent ca sa pot vedea ceva
sper sa nu te superi ca ti-am spus.
Incearca sa iti pui bannerul(sau cum s-o numi)pe diferite bloguri care sunt populate.
bye