Ghidul rasfaturilor de primavara: Reduceri la cursuri de design, parenting, moda si istoria parfumului

Ghidul rasfaturilor de primavara:
Reduceri la cursuri de design, parenting, moda si istoria parfumului

Primăvara asta Fundația Calea Victoriei te încurajează să te dezvolți şi să-ți materializezi proiectele dragi, aşa că îți oferă reduceri tentante la cursuri de design, parenting, dezvoltare personală, modă şi wellbeing. Până pe 1 martie, beneficiezi de 15% reducere* la achitarea oricărui curs din lista de mai jos.

Învață de la un designer care sunt principalele stiluri și tendințe în decorațiunea interioară, care să te inspire când îți reamenajezi casa sau biroul.

Încearcă un look nou şi împrospătează-ți garderoba - atelierul de stil vestimentar te ajută să alegi haine care să-ți pună în valoare feminitatea și care să îți exprime caracterul.

Acordă atenție relațiilor tale, fie că e vorba de prieteni, colegi sau de viața de familie. Găseşti în programul lunii martie cursuri de life coaching, inteligență emoțională şi parenting, susținute de traineri şi psihologi experimentați.

Hrăneşte-ți mintea şi sufletul cu poveşti savuroase despre personaje feminine excepționale din România, despre evoluția şi rolul parfumului sau despre cele mai puternice arhetipuri ale feminității.

Uite ce cursuri ți-am pregătit ca să te simți răsfățată:

Introducere în DESIGN INTERIOR – STILURI decorative, din 1 Martie, 275 234 lei

FEMEILE CELEBRE ALE ROMÂNIEI, din 2 Martie, 110 94 lei

Atelier de STIL VESTIMENTAR FEMININ, din 7 Martie, 220 187 lei

Atelier de INTELIGENȚĂ EMOȚIONALĂ, din 9 Martie, 220 187 lei

Atelier de PARENTING: Ghidul familiei împlinite, din 11 Martie, 220 187 lei

LIFE COACHING şi metode de AUTOCUNOAŞTERE, din 13 Martie, 220 187 lei

Zeiţele din noi – ARHETIPURI ALE FEMINITĂŢII, din 15 Martie, 165 140 lei

ISTORIA PARFUMULUI: seducţie şi creatori celebri, din 23 Martie, 165 140 lei

ENJOY CLASSICS: Mozart, Berlioz, Ceaikovski, Verdi şi Rachmaninov, din 24 Martie, 250 213 lei

Atelier de NUTRIȚIE: “Suntem ceea ce mâncăm”, din 30 Martie, 220 187 lei

Pentru înscrieri şi detalii ne găseşti, ca de obicei, pe www.victoriei.ro, la telefon: 0735 863 846 şi pe mail: contact@victoriei.ro.

*Reducerea nu se cumulează cu alte oferte sau reduceri. Oferta este valabilă doar pentru plățile făcute până pe 1 martie 2017, în măsura locurilor disponibile.

Fundația Calea Victoriei este singurul loc din București în care te poți dezvolta cu ajutorul artei și culturii și în care întâlnești cea mai mare varietate de cursuri și evenimente culturale. De peste 10 ani inspirăm prin arte și cultură și susținem tinerii talentați. Am reușit să ducem o muncă de pionierat în felul în care se organizează evenimentele culturale și, în timp, am devenit o academie în cadrul căreia peste 100 de cercetători, artiști și traineri s-au format ca lectori.

Ne mândrim cu peste 50 000 de cursanți care au participat la proiectele noastre și cu peste 2000 de tineri care au beneficiat de burse (participare gratuită la cursurile preferate). Mulțumim tuturor celor care ne-au fost alături în toți acești ani: Cercul Militar Național, Grand Hotel Continental, Universitatea Națională de Muzică din București, Banca Națională a României, Teatrul Odeon și Muzeul Cotroceni.

2 răspunsuri:
| Copila2016 a răspuns:

Frumos

| AndreiNoDie a răspuns:

Good