Hai la Târgul de Crăciun de la Fundația Calea Victoriei – Cadouri și delicatese culturale

Fundaţia Calea Victoriei a selectat pentru tine daruri inspirate, la Târgul de Crăciun – Cadouri şi delicatese culturale.

Pune-ţi data în agenda cu lucruri faine de făcut: sâmbătă 15 decembrie, între 11.00 – 19.00, pentru că în afară de multe, multe variante de cadouri deştepte, obiecte simpatice, alături de creatorii lor – artişti & artizani visători şi inovatori, vei găsi la noi oameni relaxaţi şi o atmosferă de sărbătoare într-o casă cu parfum interbelic.

Alege dintre bijuterii vintage sau bijuterii de designer, săpunuri şi cosmetice naturale, ilustraţii surprinzătoare, prăjituri si dulceţuri de casă delicioase, ciocolată savuroasă fără pic de zahăr adăugat, obiecte decorative şi bijuterii din porţelan, create manual, podoabe de Crăciun felurite, jucării, îngeraşi, reviste DOR, genţi cu poveşti şi multe altele.

Veste bună! Pentru orice curs din luna ianuarie cumpărat la târg, ai 15 % REDUCERE*.

Odată ce ai ales ce vrei să dăruieşti anul acesta: inspiraţie, curaj, înţelepciune, distracţie sau frumuseţe, putem completa împreună voucherul pe care îl vei oferi.

După ce ţi-ai umplut tolba cu daruri pentru cei dragi, participă la tombola organizată de noi şi câştigă un cadou-surpriză pentru tine!

Intrarea este liberă! Te aşteptăm cu bună dispoziţie şi cadouri aşa cum le doreşti. :)

PROGRAM:

Sâmbătă 15 Decembrie, 11:00 – 19:00

Adresă: str. C. A. Rosetti 47, et. 1.

Pe www.victoriei.ro găseşti programul cursurilor pe care le poţi face cadou.

*Reducerea se aplică la costul întreg afișat pe site și nu se cumulează cu alte reduceri sau vouchere.

5 răspunsuri:
| Yurisa a răspuns:

Pentru cei care stau in fundul Moldovei nu aveti nimic?

| HadesSs a răspuns (pentru Yurisa):

O tuica fiarta si niste slana si ceapa laughing

| Yurisa a răspuns:

Tuica? Scarbos. Spirtul Mona e baza

| mihaicelsfant a răspuns (pentru Yurisa):

Lol morlaughing))) acum 4 zile baui spirtlaughing

| Rotazi a răspuns:

Wow, sadicilor! Totul doar pentru Bucuresteni? De ce ne faceti pofta de cultura, cand in provincie nu prea este?