| NoVember8 a întrebat:

Haideți sa ne găsim la un joc de wist (de cărți) ca pe vremurile anilor din trecut. Random undeva happy De unde sunteți?

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pe zoom e cel mai bine nu față in față, e pandemie e nebunie e holerăăălaughing stăm acasa, stai si tu

| NoVember8 explică (pentru Brizbriz):

Era vorba de interacțiune umana nu de stat singur într o camera și jucat virtual

| Brizbriz a răspuns (pentru NoVember8):

In plina pandemie... frumos, daaaaaa

| NoVember8 explică (pentru Brizbriz):

Tu stai cât se poate de safe protejat. La unii s-a terminat dinainte sa înceapă, la alții s-a terminat după ce au deschis ochii iar la alții cum ești tu, nu se va termina niciodată

| Vântulalb a răspuns:

Pai, intai spune tu de unde esti si au sa-ti raspunda cei din apropiere.

| NoVember8 explică:

Cel mai frumos era în Brașov o seara dacă se mai fac lucruri din astea neplanuite. Eu am 28 de ani și pe la 20 asa simțeam viata nu cum este acum online tit și fata în fata nimic. Sunt din apropiere de Constanța.